indanick2016 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 1168

Nem jártam erre nov. óta. Többet segítettél volna, ha a minősítésem helyett elárulod az igazi, nyerő paramétereket egy kutyaütő laikusnak. A blogban (http://blog.mailbox.hu/es-a-hajo-megy/) amúgy igen hiányosan leírtakkal ugyanis nem működött a WLM. A zűrök előtti beállításokkal viszont tökéletesen, azaz jó adatokkal hajlamos működni. Nos, azóta most próbáltam először újra a lev. programos beállítást, mert kezelhetetlen a szemét mailboxos belső felület (összevissza reagálgat még a meglévő kevés opciónál is, töröl pl., amikor nem is akar az ember törölni, esetemben kiirtotta az összes maradék levelet), és láss csodát, próbálkozás közben valahogy magától átállítódott a blogban megadott és nem működő POP3-as 110-es port 995-re, és kiderült, hogy az az igazi. Mármint a fogadáshoz. Igaz, visszajelzett a WLM, hogy ellenőrizhetetlen a dolog biztonsága, de ha akarom, használhatom. Kénytelen voltam akarni. A küldés továbbra sem megy a blogos paraméterekkel, de az nekem érdektelen, nem kínlódom vele. Persze ha te ismered az érvényes adatokat, megoszthatnád a tudatlanokkal.

Előzmény: dr poljakov (1165)