turosz Creative Commons License 2017.04.05 0 0 2853

Én is felállítottam egy elméletet :))

Vajon létezhetnek pl. mélyszerbek is, akik azzal kábítják magukat, hogy őket meg csak azért piszkálta a török, mert a magyarokat akarták lenyomni, és a szerbvérivó magyar dinasztiák - Anjou-Luxemburgi-Jagelló-Hbs. maffia - helyett jobban jártak volna a török szövetséggel? De mintha megpróbálták volna és mintha nagyon nem jött volna be...

Sőt lépjünk tovább, a mélygörögök szerint őket csak azért pusztították a törökök, mert a Dusán-féle szerb "birodalmat" és Velencét akarták megdönteni, és a velencei-szerb maffia támogatása helyett bár engedték volna át őket, csinálják csak? A mélyrománok-tatárok meg kiderítették, hogy egyenesen a Romanovokkal volt bajuk a törököknek, nem velük, mivel a román-tatárvérivó Romanovokra rá is fért volna egy kis török fegyelmezés, ők felismerve érdekeiket be is hódoltak és hogy bejött nekik...

Összefoglalva a törököknek tkp. egyetlen szomszédjukkal sem volt bajuk, csak hát nem tűrhették, hogy azok "túloldalán" erős államok létezzenek, így kénytelenek voltak átgázolni rajtuk, hogy elérjék azokat, ha nem álltak ellen, akkor nagyon jól jártak - lásd. szerb és román 500 éves virágkor -, ha igen, akkor pechjük volt... Na csak összeraktam a képet :))

Előzmény: Bazodi elv (2852)