Passionata Creative Commons License 2017.03.29 0 0 6146

neked nem kell magyaraznom .

 

ath

nem az a baj , hogy nekem nem tetszik a 116610 es ugy osszesegeben a supercase hanem az , hogy teged zavar ez ,engem peldaul soha nem zavar , hogy valaki olyan targyakat hord/birtokol ami nekem nem tetszik sot , igy latom igazolva mennyivel kifinomultabb az izlesem mint masnak ( ne vedd magadra ).Es , hogy miert jegyzem meg megis ,

inkabb miert is ne ,ez egy forum  lehet, hogy  olvassa ezt par fiatal padavan aki hasonloan erez es legalabb latja , hogy itt sem mindenki az utolso fejlesztesre hajt .Amugy bar mar tobbszor leirtam , a tokfulek nem harmonizalnak az ora meretevel es az femszij szelessegevel ,az SD4K nal ezt reszben javitottak illeve gondolom pont ezert hagytak fel a DJ2vel vagy a DD41el is , az emberi szem kedveli a harmoniat (evolucios kenyszer a fajfenntartas erdekeben ti. ne reprodukalodjanak a hibas egyedek)  olyan ez mint az emberi csufsag  szivesen nezed egy Hieronymus Bosch festmenyen de azert orulsz ,hogy nem ilyenre ebredsz reggelente(marmint eloben a festmenybol barmely loghatna nalunk).

Előzmény: innovations (6139)