Zsazsa90 Creative Commons License 2017.03.25 0 0 56

Sziasztok!

Hat most figyeljetek, mert en is az Alibaba.com-nak vagyok az aldozata!!! 

A tortenet a kovetkezo ezt csak azert irom le, hogy masok okuljanak belole!

Meg tavaly rendeltem toluk egy Food cart-ot ami magyarul egy bufe kocsi!

Toluk rendeltem a gepeket is tehat felszerelve, ami ugye nem volt olcso! Atutalassal  lehet fizetni, meg szerzodest is kuldenek! Mezes-mazosak addig meg el nem kuldod a penzt! Sajnos most mar rajottem ezert nem lehet pay-pallal fizetni,mert az ugye ved, addig nem kapjak meg a penzt ,meg az aru nem er ide, vagyis az en esetembe azUSA-ba! A tortenetnek meg nincs vege! Minden le lett nekik irva es mindent le okeznak! En kertem, hogy a gepek a 110V tudjak irtak, hogy oke!

Irtak, hogy legyek nyugodt, minden rendbe lesz es a kocsiba beleteszik a megrendelt gepeket es igy csak egy nagy csomagot kell atvenni a vamon! Allandoan kertem a munkafolyamatokrol a kepeket! Mindig volt valami kifogas! Juliusba lett megrendelve decemberbe kaptam meg a bufekocsit, de sajnos a kepek hianyoztak, a villanyszereles Europai Szabvany, a palacsintasutogep szinten europai szabvany, tehat minden hasznalhatatlan!!! Ujra kellett a villanyt szereltetni , ami ugye megint horror penz!

a kontener jott vagy 6 hetig,utana kb 3 hetig allt a vamon! Kiderult ott ki sem nyitjak csak atvilagitjak es a papiron szereplo osszeg utan fizettem a vamot!!!! 

Rogton reklamaltam, mondtak ,hogy nyugi a gepek arat visszaadjak! Most mar tudom, hogy igy huzzak az idot, hogy az Alibabanal sem lehet reklamalni, mondvan kicsusztunk az idobol!

Tehat most ott tartunk hogy se penz, se gepek! Ugy $7000 vertek at! Most mar az emailekre sem valaszol  Az elado!!!!!

Mindent tudok emailekkel bizonyitani es meg sem adjak vissza a penzt!!!! 

A ceg neve: Sanghai Baoju Maschine Co Ltd

A ket elado neve: Amy Guo, Lisa Zhang

aki mind a ceggel es ezekkel az eladokkal talalkozik messzire kerulje el a oket es ne rendeljen toluk!!!!De amit ajanlani tudok magat az Alibabat is keruljetek, mert sok leanyvallalata van ami tobbnyire  KAMU!!!! Az ugyved sem vallalta az ugyet, mert sokkal tobbet kikene fizetni perkoltsegre!

kerdesem az, hogy tud-evalaki olyan forumot ahol a ceg rossz hiret lehet  Kelteni!

Az Instagrammrol mar toroltek erdekes modon a bejegyzesem! Ott is garazdalkodnak , videokat tesznek fel a bufekocsikrol, aminek a fele sem igaz!!!!

Nem tudom hova lehetne fordulni a panasszommal!!! Otlet vagy ,ha esetleg tud nekem valaki segiteni azt megkoszonnem!!!!!