Johann Wind Creative Commons License 2017.03.21 0 0 13763

Kb. a felétől tudtam nézni és hát Danica szurkolói szempontból nem volt túl izgalmas futam.

 

Off. Nekem régebben hetekig hol volt netem, hol nem. Egyszer aztán szinte teljesen elment 10-ből 9-szer nem volt, de a rendszer azt mutatta, hogy hibátlan a netkapcsolat, míg én a "a kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" feliratot láttam. Próbáltam mindent, de semmi. Felhívtam őket és mondom, hogy gond van. Mondja a telefonos kisasszony hogy nézi, de nálam azt jelzi a rendszerük, hogy hibátlan a netem, mondom nálam is azt jelzi, aztán még sincs net. Mondja be van-e dugva minden.... Mondom be..... Azt mondja dugjam be húzzam ki, dugjam be húzzam ki.....  Mondom már mindent csináltam, a házat is áramtalanítottam de semmi. De azért csak próbáljam meg hogy dugjam be, húzzam ki dugjam be húzzam.......

Erre azt mondtam neki, hogy nem csinálok semmit, küldje ki a szerelőket.......

A telefonos kisasszony megsértődött és azt mondta kiküldi a szerelőket, de ha nálam lesz a hiba kifizettetik velem a kiszállás költségeit.....

Jól van mondom kifizetem, vmi 3500 v. 5300 HUF-os összeggel ijesztgetett(!)

Kérdezem, mikor tudnak körülbelül kijönni a szerelők, hogy legyen otthon vki.

Erre sértődött hangon azt mondta:"mikor lesz szabad emberük"

Másfél hétig lestük a szerelőt, telefont, mire kijött az emberük.

Bekapcsolja a gépet, persze akkor rögtön bejött net.......

Megnézte és végül megállapította, hogy nem én vagyok a felelős a net hibájáért, így nem kellett fizetnem.....

Mindezt úgy, hogy évekig semmi gondjuk nem volt velem és a havi 9300 HUF-os számlát is mindig időben fizettem nekik......

Azóta szerencsére nem volt net gondom és a fizetnivaló is kevesebb most már.

 

Előzmény: JarnoTrulli (13762)