Kaporszakálú Creative Commons License 2017.03.20 0 0 4985

Doki! Most erre mit mondjak? Úgy is azt gondolsz amit akarsz, nem? Mellesleg bocsánat... de nem tudtam, hogy KÖTELEZŐ a részvétel. Bocs, de arra sem emlékszem, hogy igéretet tettem volna arra, hogy megyek. Igen, képben vagyok(voltam is) meg már az eseményről készült videót is láttam, elkezdtem vissza olvasni a fórumot. Nem azért „tűntem” el, mert ekezdtél szerveszkedni, és nem azért kerültem elő mert már lezajlott az esemény! Ez így teljesen nevetséges, és túl jó lett volna nekem. Sajnos a valóság ennél sokkal bonyolultabb, de ezt már lentebb megválaszoltam neked, lehet nem olvastad?! Mindegy, azért gratulálok mindenkinek aki ott volt,és neked külön is amiért bevállaltad ennek a nemes tettnek a megszervezését!

 

Nem ide való ugyan, meg nem is szeretném kiteregetni a családi dolgaimat, de úgy látom néhány dolgot mégis le kell írnom neked, hátha jobban megérted. Ősszel eltemettük sógoromat aki 48 éves volt. Nővérem egyedül maradt, és fával fűt! Nagybáttyám 75 éves aki szintén egyedül van, és szintén fával fűt! Édesanyám 70 éves, aki szintén fával fűt! A tél is elég hideg vol, fa is sok kellett, és ezt mind nekem kellett beszerezni meg összevágni stb...stb... Volt kinek segítenem ha belegondolok! Egyéb családi és magán problémáimmal meg a világért sem szeretnélek terhelni, inkább a fantáziádra bízom. :-) De tényleg! Továbbá megkérnélek ha nem túl nagy kérés, hogy zárd le magadban ezt a dolgot ha tudod, ne rágódj rajta. Főleg, ne vonj kérdőre többször ha lehet! Tisztellek, és becsüllek azért amit tettél, de ne fárasszuk szerintem ezzel tovább a fórumtársainkat sem! Részemről nem kívánok ezzel a továbbiakban foglalkozni, ezért ismét megkérlek, hogy ne vonj többször kérdőre ezzel kapcsolatban! Köszönöm uram!

Előzmény: dr.szertelen (4984)