Chloe Toth Creative Commons License 2017.03.20 0 12 72

Na itt az ideje hogy énis bemutatkozzak. Chloé vagyok, 4 éve Leicesterben élek, még akkor nemis gondoltam volna hogy nőként fogok élni, az egész csak úgy kezdődött hogy kíváncsi voltam milyen lehet az ágyban nőként egy pasival. Kipróbáltam és onnantól már jött minden hetek alatt. Hogy miért irok ide? Ösztönzés....Féltek a változástól? Irány Anglia! Itt teljesen elfogadott a nemváltoztatás, melegek, leszbikusok. Itt ez teljesen normális dolog, senkitől soha nem kaptam még semmiféle megkülömböztetést. Szerdán még férfiként mentem a munkába, Csütörtökön már teljesen nőként, a főnökasszonyom odajött és megkérdezte hogy hogy szólíthat és hogy örül hogy végre nem ő az egyetlen nő, a fiúk viccelődnek hogy milyen fura nkik hogy már ajtót kell nyissanak nekem, lányok mindenki mondta hogy szivesen segitenek bármibe, két angol fiú lakótársam megjegyezte hogy milyen jó nőt csináltam egy csunya fiuból, a boltban senki nem néz furán hacipőt próbálok, mellesleg legtöbb cipőboltban alapból 44es méretig árulnak mindent, az utcán senki sem bámul, minden ismerős segíteni akar és ösztönöz...szóval akinek van lehetősége szerintem itt a legkönnyebb lépni.