HathorChart Creative Commons License 2017.03.19 0 0 33

OTT1 közgyűlésre senki nem szokott elmenni sajnos. KBR volt talán utolsón, de vezetőség mindent megszavaz magának. Nekem most Nutex és hati van. Mindkettő nyomás alatt, de mégis mindkettő emelkedő trendben. Meglátjuk.

Hati, ha esik van szintem ami alatt eladom, majd az alatt ráadnék. Felfele meg tartogatnám, de nagy kirázások mennek most. Mindkét oldal megvan zizzenve. 1-2hó közgyűlések, és osztalék. Lassan hitelminősítés, mellette csökkenő hozamszintek, kitartó EKB mennyiségi lazítás.

Előzmény: Metwolf (32)