HathorChart Creative Commons License 2017.03.19 0 0 31

Szia,

 

Mi a helyzet Konzum/Opimusban? Túl nagy a felhajtás, engem már nem érdekelnek a papírok. Nekem megvolt benne, amit elvárhattam chart alapján, hírek alatt már nem érdekel, mikor már mindenki zsákolni akart.

Van valamid belőlük,

Előzmény: Metwolf (30)