HathorChart
2017.03.19
|
|
0 0
31
|
Szia,
Mi a helyzet Konzum/Opimusban? Túl nagy a felhajtás, engem már nem érdekelnek a papírok. Nekem megvolt benne, amit elvárhattam chart alapján, hírek alatt már nem érdekel, mikor már mindenki zsákolni akart.
Van valamid belőlük, |
Előzmény: Metwolf (30)
|
|