HathorChart
2017.03.19
|
|
0 0
23
|
Ez jó, itt ugye kiört fel. Magasabb aljak vannak. Egyelőre kitörést tesztelt vissza.
Pénteken nagy nyomás volt a BÉTen a cece miatt. Azt hittem én is záróban nem lesz elegendő vevő OTPre, de még utolsó kötéshez képest is magasabbra zárták 8480as támaszról 8520ra 650K körüli forgalommal.
Negyed éves hati zárások voltak. Nem egyszerű nap. Jó nagy forgalom volt mindenben. DAX pédául nagy forgalommal fordult vissza az emelkedő trendvonal aljáról záróra. Napos DAX kép pénteki záró visszahúzva, de az ék a háttérben él még naposon

|
Előzmény: Saruman. (21)
|
|