Saruman.
2017.03.19
|
|
0 0
21
|
Szűken nem tudom értelmezni csak a kitörés behalásaként.

lehet nem is 3szög csak oldalazik a lator. holnap napvégére okosabbak leszünk. Továbbra is lefelé várom. Negyedelnem kellett a szokásos kötésnagyságom mert nagyon gyorsan váltjuk az irányokat. Így könnyebb forogni. Ha holnap törnénk a 2.0 alsó szárát akkor lehet nyitnék nagyobb shortot. |
Előzmény: HathorChart (17)
|
|