Saruman. Creative Commons License 2017.03.19 0 0 21

Szűken nem tudom értelmezni csak a kitörés behalásaként.

 

 

 

 

lehet nem is 3szög csak oldalazik a lator. holnap napvégére okosabbak leszünk. Továbbra is lefelé várom. Negyedelnem kellett a szokásos kötésnagyságom mert nagyon gyorsan váltjuk az irányokat. Így könnyebb forogni.  Ha holnap törnénk a 2.0 alsó szárát akkor lehet nyitnék nagyobb shortot.

Előzmény: HathorChart (17)