HathorChart
2017.03.19
|
|
0 0
19
|
Két fórum felesleges szerintem. Ha egy önálló oldalunk lenne megértem, de kár ide oda ugrálni, két osztott fórumon.
Soha írt, hogy neki jó a PF. Én oda nem írok chartcenteresekkel, mert szétverik a trollok.
De szerintem ezzel Ti is így vagytok |
Előzmény: ChessBrain (15)
|
|