HathorChart Creative Commons License 2017.03.19 0 0 19

Két fórum felesleges szerintem. Ha egy önálló oldalunk lenne megértem, de kár ide oda ugrálni, két osztott fórumon.

Soha írt, hogy neki jó a PF. Én oda nem írok chartcenteresekkel, mert szétverik a trollok.

De szerintem ezzel Ti is így vagytok

Előzmény: ChessBrain (15)