HathorChart Creative Commons License 2017.03.19 0 0 17

Szia, örülök hogy megvagy, neked nem tudtam szólni. Ezt a megemelt második tetőt pfen is berakták. Ezzel az a baj, bármikor feljebb megy, mindig fentebb rakjátok. Alatta van a sok csúcs, ami meg figyelmen kívül van hagyva.. de lehet így is próbálkozni, de előző háromszöget ami szűkebb Te rajzoltad pár napja.. ,-)

Előzmény: Saruman. (13)