HathorChart
2017.03.19
|
|
0 0
17
|
Szia, örülök hogy megvagy, neked nem tudtam szólni. Ezt a megemelt második tetőt pfen is berakták. Ezzel az a baj, bármikor feljebb megy, mindig fentebb rakjátok. Alatta van a sok csúcs, ami meg figyelmen kívül van hagyva.. de lehet így is próbálkozni, de előző háromszöget ami szűkebb Te rajzoltad pár napja.. ,-) |
Előzmény: Saruman. (13)
|
|