HathorChart
2017.03.19
|
|
0 0
10
|
Semmivel nem rosszabb ez a felület, mint a másik volt, ezért szerintem egyelőre jó.
Várjuk ki hétfő/keddet a többiek mit szólnak. Pityke látom 7éves tag itt. Az én nickem foglalt volt. Anno, mintha regisztráltam volna itt, de a mailemhez azt írja nem tartozik nick név, a Hathor pedig foglalt. Így picit változtattam a nevemen.
|
Előzmény: ChessBrain (9)
|
|