HathorChart Creative Commons License 2017.03.19 0 0 10

Semmivel nem rosszabb ez a felület, mint a másik volt, ezért szerintem egyelőre jó.

Várjuk ki hétfő/keddet a többiek mit szólnak. Pityke látom 7éves tag itt. Az én nickem foglalt volt. Anno, mintha regisztráltam volna itt, de a mailemhez azt írja nem tartozik nick név, a Hathor pedig foglalt. Így picit változtattam a nevemen.

 

 

Előzmény: ChessBrain (9)