aoluak
2017.03.17
|
|
0 0
139
|
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy Seiko óra hátulján van egy felirat, ami szinte biztos hogy nem gyári, hanem későbbi gravírozás. Meg tudnátok fejteni, hogy mit jelent?

Itt van nagyban:
http://prntscr.com/el13sg
Köszönöm! |
|