DoubleTheBee Creative Commons License 2017.03.16 -3 0 31884

Na, most, hogy mindenki kidühöngte magát (remélhetőleg :P ) segíthetnétek nekem egy kicsit :)

 

Korábban már írtam, hogy elősször utazunk férjemmel a Maldívra és jövő január-február van kiszemlve erre az útra. Rengeteg szigetet megnéztünk, utána olvastunk és mire kiválasztottunk 5-öt, addigra itt a fórumozók bedobtak újabbnál újabb szigeteket és nem tudunk választani :) Gyönyörű helyeken jártatok.

Most a LUX South Ari Atoll van felírva első helyen, páromnak nagyon bejön (most újítottál fel elvileg, nagyon fancy lett) de én félek, hogy túl modern és nem adná vissza azt a Maldívos életérzést. (már amennyire egy resort sziget visszatudja helyi lakosok nélkül).

Olyan Resort-ot keresünk ahol kevés a gyerek (legjobb az "Adults only" lenne de ebből szinte nem találtunk), gyönyörű a reef-je, legyen egy kis éjszakai élet is azért (nem discora gondolok :D ).  Illetve ahol nincsenek homokzsákok vagy ilyen gátak még a sziget körül. 

Eddig Meedhupparu és Veligandu követi a Lux-ot. Tudnátok esetleg írni róla kicsit ha már jártatok ott? :)

 

Köszönöm és szép napot :)