d_feco Creative Commons License 2017.03.08 0 0 134899

Részemről csak annyit mondhatok, hogy nemrég vettem egy 130 amperes jószágot. Barkács célra bőven elég. Harminckettőbe fájt (eddig már megetettem vele vagy kétszáz pálcikát - két hét alatt), de ha valami szopóka van, akkor elég az útba eső üzletbe bedobni és az eladó lemeccseli a dolgot a garancia ügyében a szervizzel (net vs. helyi bolt). Szvsz. gyorsabb és olcsóbb, mint postázni, levelezni, s egyebek. Nem mellesleg a 25x25x2 zártszelvényt először simán átégettem vele, mert kicsit több ampert ad, mint ami a kijelzőn szerepel (58 vs. 95 - utóbbi le lett mérve lakatfogóval), ez biza hubás mukodésre enged következtetni - de elmegy. Ha nem huzalelektródás, akkor bőven belefér az emberfia az 'üzemeltetési keretbe', mer ugye mire az ember leveri a hegről a salakot, felpolírozza a második menetre, addigra lesz ideje pihenni az inverternek.

 

Ha derékszögben lévő vasdarabokat kell hegeszteni, akkor tudom javasolni a mágneses derékszöget... A 45°ra is jó. Nem szerszámgyártói pontosság, de csodajószág, nem ráz és relative olcsó. Meg nem is kidobott pénz - volt vagy 900 darabja a kicsinek.

Előzmény: Mrteo (134889)