warzone Creative Commons License 2017.02.26 0 0 12513

Szia!

 

2011-ben kaptam Humirát,na ez volt a tuti cucc:),nagyon gyorsan hat/nekem legalábbis/,tudsz melózni,akár sportolni is lájtosabban:).3 évig ment semmi panaszom nem volt,végig jó labor,aztán arcüreg+megfázás sajna dokim meg indult gyesre ,azt inkább leállitotta kezelést,gondolom ez volt neki a gyorsabb út/már nem nagyon foglalkozott a vége felé a betegekkel/.

Átadott egy fiatal dokinak,aki szerintem nem igazán vágja ezt a betegséget:végigzongoráztuk megint a gyógyszereket,persze ezek nem hatnak/előző 15 évben tapasztaltam/.Indult a 2hetente térdcsapolás,

munka, napi dolgok szenvedés.Ez ment kb fél évig mire sikerült átmennem másik dokihoz akinek voltak már ilyen betegei.2015ben inditotta Enbrelt  kicsit nekem talán gyengébben hatott,de ez is 100szor jobb mint bármelyik kapszula:).Egyenlőre nincs semmi mellékhatás,Bechterew visszavonult.Kezelés előtt küldenek góckeresésre,fogászattól kezdve mindenhova.Biol előtt azért én is olvasgattam neten,próbálkoztam mindenféle vitaminokkal extrém dózissal is akár,pl Lenkei vitaminok,megfázásra lehet érnek valamit,de azért a Bechterew az Bechterew,akinek már tombolt az tudja.

Előzmény: Klarissza13 (12512)