Homo mirabundus Creative Commons License 2017.02.20 0 1 5867

  Megkövetlek, de tényleg! Valóban nem nekd vagy Jahnonak szántam. Ennyit elbírnak a tatyók, s ami azt illeti, én csak zárni igyekeztem a polémiát.

(Amúgy topiktól függetlenül iszonyúan zavarnak az ilyen -sajnálom, de attól tartok, valóban szövegértési problémából eredő- félreértelmezések; ez egyéni szociális problémám, és nagyon gyakran a "Mégse"  gombbal kell magamon úrrá lennem, nehogy valami nyelvcsendőrnek higgyenek. Nehezen veszem tudomásul, hogy "bezzeg az én időmben" az ilyesmiért egyik az alsós kiröhögte a másikat, most meg simán világgá lehet kiabálni, még sértődés is van belőle, ha szóvá teszik. Én még mindig a többiek lebecsülését, semmibe vételét érzem mögötte (=nektek ez is jó!), nehéz elfogadnom, hogy ez már csak szimpla, valamiféle félreértett "liberalizmusból" szabadjára engedhető és tolerálandó butaság, ami lerángatja az egészet a saját szintjére... Ez -bár most ő lépett ingoványba- nem kifejezetten BigSale-re értendő, mert sokakkal ellentétben ő még központozni is tud.

  Itt a vége, büntetlenül szabad rám mondani akármit.)

Előzmény: Rollei (5866)