szabi72 Creative Commons License 2017.02.08 0 1 49008

Szerintem a kettőt, a "gépi" és kézműves terméket kár összehasonlítani, maximum akkor lenne ennek az egész gépi/kézi dolognak bármi értelme, ha rendelhetnél bárhonnan egy nagymaskarát. Révésztől is, Real Steel-től is.

Bár én akkor is inkább várnék 2-3 hónapot.

 

Tudom, neked egy bicska akkor bicska, ha meghámozza a tankot és az olajoshordót is, de én, hogy úgy mondjam, a rendeltetésének megfelelően használom a késeimet.

 

Ha kés kell, gyorsan, leveszek egyet a polcról. ;) Vagy veszek egy akármilyet, amit akár szét is cseszek, mert nem tartom semmire.

 

Ha viszont bicska kell, olyan, ami élethosszig tart, akkor szerintem megéri az a 2-3 hónap várakozás.

A Kocsis bicskáimat se kímélem egyébként, papírkartontól, szalonnán át, műanyagig (bizonyos határok között) minden vágok velük. Valószínűleg egy Spyderco is ugyan ilyen szolgálatot teljesítene nálam. Csak sokkal ritkábban venném a kezembe.

 

Ja, egyébként az a kis Solognac bicska még mindig az autóban van. Nem használom semmire. Nem kell?

 

Szívesen elküldöm neked, vagy bárkinek, aki szeretné. Khaki szinű, kétszer vágtam vele rongyot, a klipsz is rajta van, az élhez se nyúltam. Bubis borítékban postán, vagy személyesen Pesten tudom átadni.

 

Persze ingyé', nem kérek érte semmit.

Előzmény: ronya1 (49006)