Landsmann_ Creative Commons License 2017.02.06 0 0 30888

Én 2010-ben (akkor volt 6 éves) 900 ezerért vettem a kertszomszédtól. 38499 Km volt benne. (most 84500) Friss műszakival, fél éves gumikkal, olaj, olajszűrő, talán még légszűrőt is kaptam hozzá, plusz tetőcsomagtartót. A tulajdonosa 2009 októberében meghalt, én a feleségétől vettem meg. A néninek nincs jogosítványa, a lányának van autója és annak a férjkének is, tehát kettejüknek egy harmadik autó nem kellett. Kifogástalan műszaki állapotban. GC változat, (VVT motoros) ennek ellenére voltak extrák, úgymint klíma, elektromos ablakok, elektromosan állítható tükrök, légterelők, műanyag sárfogók, Panasonic CD-s rádió. Jó vétel volt. Az előző tulajt ismertem, precíz kis emberke volt. Nyugodt szívvel vettem meg úgy, hogy kifizetésig, az adásvételi megírásáig csak annyit mentem vele míg kiálltam a garázsból az udvarra hogy körbe nézzem, meg visszaálltam. :) Tudtam, hogy nem csinálok rossz üzletet. Nekem az égvilágon egy fillért nem kellett ráköltenem megvétel után. 22 hónap műszaki volt rajta. Tulajdonképpen azóta is csak a műszaki vizsgákra, a szükséges olajok, szűrők, akkumulátor, ablaktörlő lapátok cseréjére és két hátsó lengéscsillapítóra kellett költeni. Semmi más szervizigénye nem volt. Igaz, vigyázok is rá, szeretem nagyon. Hálás kis jószág. Ködlámpát az én szereltettem be. Én is jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek, főleg idősebbeknek, vagy akiknek gerinc betegsége van. Bátyám apósának is Wagonja volt, aztán rábeszélték, cserélje Ignisre. A Wagont beszámították a szalonban és új Ignist vettek. Megbánta, a Wagont jobban szerette, valahogy tágasabbnak tűnik belülről, idősebb révén is könnyebb volt a ki-be szállás.