tomi2107 Creative Commons License 2017.02.06 0 0 30887

Szia na ez egy jó kis hozzászólás :D végre. Amit irtál mindenen átestünk mi is, plusz a nem várt hibákat de ezt már leírtam sokszor,viszont most vettünk egy  barátomnak Diesel ignist nagyon jó kis gép de nem az igazi vezettem már Ignist mindenki arra cseréli le vagy azt keres mert fiatalabb,meg ugye a hírhedt környezetvédelmi besorolás persze a vvt-és wagon már jobb ( akkor is ki fogok menni a Trabival  is :D :D :D ) de az ignis nekem szűkös belül 187 cm vagyok érzem.Minden hibájával együtt a kényelmet nem cserélném le, jó persze ha apuci alám is tolt volna valami márkást de nekünk ez megfelel pedig mi is fiatal pár vagyunk. Meg lehet szeretni akárki akármit mond olvasgattam a fogyasztást is kinek mennyit fogyaszt,őszintén ha valaki valamit szeret ezt is elnézi neki ne írjam le mennyit kajolt a gyári weber karbis trabim -22 fokba na az sok amit a wagon eszik az semmi.Tényleg volt mikor kiakadtam nem a szelepszár szimering miatt hanem a kerékcsapágy hogy nincs egy értelmes hozzáértő ember a környékemen aki normálisan ki tudja cserélni borzasztó :D.Városba meg tényleg nagyon jó fordulékony parkolni isteni vele még úgy is hogy nincs orra,aki venni akar annak én is ajánlom nyugodt szívvel 

Előzmény: giornalista (30886)