wdriver Creative Commons License 2017.01.30 0 0 24316
Catella, sztem akcentussal igen. előtte olaszul bohóckodtak, szóval ügyesen megtanulta .do a szót és valószínűleg alkalmazza is, nem tudom mi váltotta ki belőle hogy ilyen legyen. talán volt 2-3 esete magyarokkal akik fotózkodtak velük aztán nem halálták meg? nem tudom. és mi tényleg kedvesek voltunk úgy utasítottuk el. szóval nem tudom de nekem rosszul esett. de most mit álljak le ott balhézni, kívánom hogy ilyen mentalitással egész nap álljon ott egy fillér nélkül. sajnos vannak ilyenek. de nálunk is tudok hasonlót, mikor még turista buszt vezettem és egyik ebédkor a pincér a vendégünknek mondja magyarul vigyorogva hogy igen uram, büdös a lába, igen hogyne stb stb. na az is csúnya dolog volt függetlenül attól hogy a vendég érti-e vagy sem. az is más ha jön egy kéregető vagy nyújtja a kezét valaki és ha megfog rádtesz egy csuklópántot aztán fizesd ki. vagy jön a fekete srác hogy karkötő ingyen van, aha, vagy virágot nyújt elveszed és már alig győzöd visszaadni. sajnos ezek mindenhol úgymond megkeserítik kicsit az utazást és az érzést hogy ott vagy. nagyjából alig tudtam fényképezni a sok indiai szelfi botostól :-)