Törölt nick Creative Commons License 2017.01.15 0 1 131357

Biorobot ... de jó kifejezés. És nagyon igaz. Ezzel a cégünk is szembesül, most ~1000 főállású fejlesztő van, és keresnek még 250-et IDEI belépéssel ... Az van, hogy pár okos ember felismerte ezt a piaci rést, megpattantak különböző cégektől és olyan oskolákban tömik a tudást az emberkék fejébe, amik 8-12 hónap alatt - elvileg - piackész programolókat állít elő. Eléggé kíváncsi vagyok ...

 

Én 8 évnyi oktatás után égtem ki, de jóval 40 előtt. SZÜV, pesti oktatócégek, ECDL és MOC tanfolyamok - ölég volt. Azért az egyik kedves emlékem pont egy MS tanfolyamhoz kötődött, amikoris bedöntöttem a Teve utcai csodapalotát az oktatógépemmel. Kértem egy kábelt ami az oktatói hálózathoz csatlakozik. Kaptam egyet. Közben készülődök az órára, majd berohan Gizike hogy te Józsi, gyeremárbazdmeg, nem megy semmi. Józsi 5 perc múlva rohan vissza, kitépte a gépemből a hálókábelt, adott egy másikat. Mellényúlt, ennek eredményeképpen a fél ORFK hanyatt vágta magát mert elkezdték tőlem kapni a használhatatlan IP címeket o.O Robotzsaru, Gizike, mindnek lefőtt a kávé.

Előzmény: motor-os (131337)