Kitty.kitty Creative Commons License 2016.12.25 0 0 67

Sziasztok

Nagyon nagy problémám van,ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném. 16és fél éves lányommal élünk kint. Aki a johan de witt college hooftskade den haag iskolába jár,az iskoláról csak rossz véleményem van,éppen ezért átszeretném íratni másik iskolába,ahol már megtörtént a felvételi teszt megírása is és fel is vették,ezt jeleztem a mostani iskolájának. itt ugyan is Úgy működik állítolag a másik iskolába hiába vettek fel ha a régi iskola nem adja ki valami 'dortszum formulér vagy milyen papír' akkor nem veszik át az új  iskolába. A gyerekem fejlődése érdekében viszont szeretném kivenni ebből a suliból. a régi iskola nagyon beakar tartani, nem engedik hogy ki írassam, és ezt a papírt sem adják ki amivel a másik iskola átveheti őt. azt szeretném meg tudni ha valaki tudja ezt a papírt hogy tudom az iskolától megszerezni,vagy hol lehet az iskola ellen panaszt tenni , esetleg valaki tud e egy jó magyar ügyvédet akivel be perelhetem az iskolát. ezt nem fogom hagyni. Azt mondta a régi iskola az újnak hogy nem adják ki a papírt és így törölték a gyereket a felvett dikákok közül, az új iskolából most kaptuk karácsonykor a levelet. nem értem meg mi az hogy nem a szülő dönti el hogy a gyerekének mi a jó, és mi ez hogy azt mondja a suli hogy nem írathatom ki a gyerekem ? ha valaki tud kérlek segítsetek nekem.

Előzmény: 6c4c (65)