innovations Creative Commons License 2016.12.18 0 0 161787

Tény, hogy ez is benne lehet, de azért az árak közel sem egy év alatt duplázódtak be.

Én inkább azt gondolom, hogy az LBS által és módon produkált óra forgalmazás enyhén szólva is kifulladt, motiválatlanná vált.  A világ haladt változtak a szokások  meg sok minden más is. Ők meg maradtak ott a sarkon ugyanúgy a Vörösmarty téren...

Annak ellenére, hogy soha nem vettem semmit az LBS-ben, az évek alatt többször is jártam ott. Nem mondom, hogy nem voltak készségesek és a brossúra szöveget is fejből felmondták, de az egész valahogyan enyhén szólva is fáradt, fásult és unott volt. Nyilván megéltek a turistákból és a hazai orosz, közel keleti enklávéból és még talán néhány magyar ügyfélből, de kapásból tudok három-négy embert akik emiatt a hozzáállás miatt semmit nem vettek náluk, és rám sem voltak olyan nagyon kíváncsiak. 

Mint ahogyan az Edison utcában is kissé eljárt a dolgok felett az idő és amit sajnos már későn is vettek észre...

Nem kérdőjelezem meg a szakértelmüket, sőt a legjobbak közé sorolom őket, máshová nem is nagyon vinném az óráimat. Viszont tény, hogy a szerviz külleme és sok minden más is már rég nem felelt meg a gyártó által támasztott elvárásoknak. Nem is értem, hogyan nem érezték, hogy ezen a téren bármikor kicsúszhat a lábuk alól a talaj... 

A többit pedig már ismerjük.

  

Előzmény: APT (161786)