Törölt nick Creative Commons License 2016.12.16 0 1 18148

Bekóstolt egy ducato szerdán, hazafele picit lendületesebben mentem az ótomatával, de nem vészesen, nem a 2200-as gyorsítófordulatot használtam, hanem 2300-at, bumm, ez meg azt hitte versenyezni akarok vele. 2. lámpánál meguntam és megemeltem a tétet 2500-ra, szét nem forgatom egy barom miatt. Csak a kocsiját sajnáltam, kinyomta a szemit, de lemaradt xd Nagy csoda nincs benne, ahol neki már 3-ba kellett tolni ott dobta nálam gyors 2-be, csak épp nekem nem annyi idő :D 60-al továbbmentem Üllőin, ő nagy boldogan elhúz, majdnem összetört mást izgalmában.

 

Amikor 1.3 ignist cseréltem Hondára más világ volt, senki nem tolt, pályán egyszer kipróbáltam 80-at, senki nem villogott, mindenki kikerült messziről, te, ha indexeltem beengedtek :D. Visszaülve ignisbe, pályán még 130-nál is tolnak, de főleg a kisautósok, mint fabia, corsa. Mindig elgondolkodom, hogy nagy úr a kisebbségi komplexus meg az azért is megmutatom ez jobb, mint a szar suzuki :D Én meg tudom mire hogy reagál, de egyben akarok odaérni mindenhova, nem darabokban és kímélem...

Városban automatával általában félpapás a tempó, nem sietek sehova, max néha, nem érdekel már a mögöttem lévő hogy tol, kerüljön ki, majd mindenhol egy plusz sáv van. Vidéken ha nem hajtom meg segítem az előzésben, amit 5-ből 4-en nem köszönnek meg, de hát ez van :D

 

Forrófejnek már vége, ahhoz öreg vagyok :D

Előzmény: Törölt nick (18146)