preq Creative Commons License 2016.12.12 0 0 95

Nagyon meg vagyok velük elégedve!

 

Kb 2 és fél hét alatt már a számlámon a pénz.. Ja és ez a karácsonyi vásári forgatagban!!

 

A sztori: neten megigényeltem a max összeget a fapadosra ez 3mill. adóstárs nélkül. 
Kb 2-3 nap múlva jött a futár személyit ellenőrizte + a papírokat elvitte. Rá 8napra már a pénz a számlámon van jött az sms. E-mailt nekem egyáltalán nem küldtek és nem is hívtak telefonon hogy megkapom, csak jött az sms a számlámra érkező összegről...Nagyon meg vagyok velük elégedve!


A számlavezető bankomnál OTP nem adtak volna csak 2.5 milliót! Szégyen, és megyek is el az OTP-től. Pedig nálluk vezetem a számlámat több mint 10 éve . 

 

Adataim : Nő/39 év lakhely : kisváros, nem saját ingatlan , anyukámé. Több mint 10 éve oktatásban dolgozom. Nettóm 225ezer+ 26családi pótlék ezt is beszámították bankszámla kivonat kellett hozzá. Bankszámla kivonaton volt 1millió kp + a hitelkeret 880ezer forint ami ugye nem volt felhasználva. + a másodállásomból (másodállásban vállalkozó vagyok) is látszott hogy jön rá még havi 200ezer de ezt elvileg nem tudták beszámolni mert még nem volt 1 éve működő a vállalkozás.