ysu Creative Commons License 2016.12.08 0 0 442

Nekem is ez a kettő, sőt, a Tánc refrénje is. A Mosd fehérre mellett. 

 

Viszont amikor még fent voltak a kalóz-videók a Youtube-on (leszedették őket), akkor a Jel kezdett elszakadni a többiektől nézettségben, az Éden, a Mosd fehérre ment mögötte, utána az Egyszer élsz, a Könny csak hull és a Tánc, utána az Adrenalin, és az újak közül a leghátul A vonaton. 

Lehet, hogy emiatt lett a Jel kiemelve. Én nem bánom, de remélem, a többit is promotálja majd és játssza a koncerteken. 

 

Más: ma jutottam el odáig, hogy el tudtam szakadni az új CD-től, és belehallgattam az Aréna-CD-be. És mekkora élmény volt, nem is gondoltam volna! Még ha nem is adja vissza egészen azt a brutális hangulatot, ami ott és akkor volt, azért az átjön, hogy mennyire máshogy, mennyivel élőbben énekel Magdi közönség előtt, mennyivel másképp, jobban szólnak a dalok a fiúk rockosabb áthangszerelésében és milyen jól áll a daloknak, hogy 12 ezer ember üvölti Magdival az ismertebb részeket!

Meg kell, hogy mondjam, hogy így még ezerszer jobbak az utóbbi idők dalai, a Nanana, Szerelem, Nélküled, Tejút, Április. Az Angyal mellettemet meg a csönd az, ami zseniálissá teszi. 

Előzmény: TonyBrasco (441)