Marci Czene Creative Commons License 2016.12.03 0 0 873

Megvan a régi vágott forgalmija, ahogy olvastam az elég ahhoz, hogy visszahelyezhető legyen a forgalomba.

Egyébként vásároltam egy csodaszép zöldeskékes színűt aminek vannak papírja, és azt gondoltam felturbózni ennek az alkatrészeivel. De ez alig futott kétezer kilométert az első és az eddigi egyetlen nyaralásán és száraz helyen volt tárolva, rozsda sehol, de még karc se nagyon. Kinyitod és megcsap a ponyva illata, mint amikor új autóba ülsz,szinte remegő kézzel nyúltam hozzá. Elképesztő, csak maga az érzés, hogy ezért valaki anno kiadott egy rakás pénzt és 30 éve őrizgette. Aztán én meg fogom szétszedem és a maradékot eladom ganészállítónak...

Apám nem nagy fan de azt mondta inkább fizet bele de valahogy intézzük el, hogy újra a forgalomba lehessen helyezni. Csak nekem meg a kettő fölösleges és ahogy nézegettem egy ilyen rituálé kb 70ezer forint. A kis zöldeskéket meg pont a héten kell átíratnom ami 145 ezerben áll meg friss műszakival. Esetleg azon gondolkoztam, hogy hátha eltudnám adni még addig amíg nem kell átíratni és akkor belevágnék a papírkavalkádba a fehérkével. Esetleg érdekelne valakit? 75ezer forintért odaadnám ha névre írná a jövőhét folyamán. Friss műszaki, szép kaszni, szép sátor nem kiváló de jó állapotú.

Tudom ,hogy ez hülyeség de én meg tisztelem annyira a technikát, hogy nem visz rá a lélek hogy szétszedjem.

Előzmény: moltib (872)