Gothpaladinus Creative Commons License 2016.12.03 0 0 49859

Köszi! :) Hát a Keleti pályaudvarig még nemigen jutott el a pálya, így ott biztosan nem láthattál a szimulációban mozgólépcsőt :), legfeljebb Kelenföld vasútállomáson, ami még anno Hill123/Levisboy 2008-as változatában volt eredetileg, de mostanra látván, hogy van értelme és igénye a folytatásnak, ezt és a liftet is átvettem belőle és beraktam az új verzióba, hadd növelje a kidolgozottságot - ennyi részletességemelés már úgyis meg se kottyan a mai gépeknek/telefonoknak, viszont mennyivel jobban és életszagúbban mutat már így az állomás. :) Az animált mozgólépcsődből azért remélem, lesz külön statikus modell is, hogy Hmmsim 1 alatt is játszható legyen majd hiba nélkül. Egyébként a valós helyszínnel összevetve elég korrekt az a Bikás park. Tavasszal sokat voltam ott, de most így az ősz és tél átmenete során is leszek még ott párat idén, így ha kell, majd besegíthetek textúrafotózással - bár sajnos jelenleg csak szappantartóval, a "nagy" gépem, a Panasonic FZ38 ugyanis pont a napokban kezdett úgy tűnni, hogy sajnos minden jel szerint a halálán van, de hát hiába, vén gép már az, immár 5 és háromnegyed éves, alaposan kiszolgálta idejét a negyvenezer vele készült fotónyi teljesítménnyel... De a végére azért még egy ilyen videó belefért a részéről szerencsére, ez jól jöhet a képeiden látható részek összehasonlításával.

Ja, és sok sikert a mozdonyvezetői vizsgádhoz, egy kalappal! :)

Előzmény: tibitrain (49858)