tivi87 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 182

Sziasztok!

 

Azoknak szeretnék üzenni,akik keresik a helyüket ebben a szakmában de nem találják.Kezdeném azzal,hogy az alkusz vagy közvetítő cégeket felejtsd el ha jót akarsz magadnak.

10 évig dolgoztam lelkesen és szép eredménnyel közvetítő cégnél.Teljesen meg voltam róla győződve,hogy a legjobb helyen vagyok.Aztán kiderült,hogy a megérdemelt jutalék harmadát kaptam csak meg.Viszont elvittek csillivilli utakra meg éttermekbe,hogy érezzem,hogy a legjobb helyen vagyok.Amit tudok,hogy a legjobb alkusznál is a éves díj max. 70-75%-át kapod csak meg.Ami rosszabb,hogy nem adnak megfelelő ügyfélállományt.Mindig a nagy függetlenséggel hülyítettek,hogy az mekkora érték a piacon,de amúgy is csak max. két termék van a táskádban amit a legjobbnak tartasz és ami a legjobban fizet...(Ezzel nem csak én,hanem szinte mindenki így van ebben a szakmában.)

Ez volt az ára,hogy az alkusztulajdonosok jól legomboljanak.Mondhat bárki bármit...az összes alkusznál csak a felső vezetés jár jól...Lehet hiper-szuper rendszered meg csillivilli marketing támogatásod stb...a vezérek zsebre vágják a biztosítótól kapott jutalék felét.Annak ellenére,hogy te kötötted az üzletet,te ápolod az ügyfelet,és tőled írják vissza,ha véletlenül nem fizeti az ügyfél a szerződését stb....(ráadásul sokszor szemét módon,hogy még több maradjon a tulajdonosok zsebében).No de ez a múlt...Körülnéztem a piacon,ki az a Biztosító aki állományt ad,legjobban fizet,és jók a termékei is.Sikerült megtalálnom.

 

 

Elmondanám,hogy míg egy alkusznál a megkötött életbiztosítás éves díjának megkapjátok a 30-70%-át.Itt 132%-ot fizetnek ki egy megkötött üzlet után :)

Követők még erre jönnek rá.

Persze,ha jól dolgozol itt is elvisznek csillivilli utakra is. De érdekes nem?

 

Nem írom le mekkora forgalmat generáltam ebben az éveben,de kiszámoltam,hogy 8 számjegyű lenne a különbség,ha ezt alkuszhoz vittem volna ;)

 

További sok sikert azoknak,akik keresgélnek;)

 

Üdv:Tivi