hul Creative Commons License 2016.11.29 -1 0 138527

Kiváló főnököm mondása, de általánosan ismert: kefélni is, meg szűzen maradni: nem megy. 

Ha akarsz egy komfortos lakóautót az pénz. Lakókocsit + húzni, lakni, tárolni, az is pénz. Sőt: PÉNZ. Választás dolga.

Hagyjuk meg mindenkinek, amit akar, és melyek a saját lehetőségei.

1.A "patikamérleg" billeg, a kemping majdnem annyiba vagy többe kerül, mint egy apartman. 

Vagy, az apartman sokkal többe, mert qva jó és 5 csillagos. Átmenetek vannak...

2.Oda lehet menni busszal, vonattal, stoppal, meg autóval, kicsivel és naggyal, lakóautóval -esetleg vonszolva a lakókocsit.

3.Ja és lehet menni autópályán (istenem, de drága!!), meg lehet kobászolni - vagy praktikusan Boszniának.

 

Kérem, hagyjuk meg a választást mindenkinek, nem kell megmondani okosba, mi a butaság és hogyan "jobb"! Nekem úgy jobb, ahogy választom. Úgy a legjobb, ahogy az ember saját maga érzi. Már jeleztem korábban: életformáról van szó, tiszteletben kell tartani: van, aki imád kempingezni és akkor se megy apartmanba, ha az olcsóbb. Más meg sosem aludna a fránya bogarak közelében, csak ágyban, és sosem menne közös zuhanyba. Annyi mindentől függ: életkor, múlt, tapasztalat, kicsi gyerekek (megértem a félelmet a fertőzéstől, bár nekem 3, körülöttem xx gyereknek sosem lett semmi baja a kempingben) ja és pl. kutya, van vagy nincs :-)

 

 

 

Előzmény: bezsecera (138525)