TLBY Creative Commons License 2016.11.27 -3 1 193

Fokozottan nem ajánlom!
EuroPark MediaMarktban vettem egy Orion PIF 24 D/LED csodát.
Szőrös, szemüveges részlegvezető bontatlan gyanánt kihozott a raktárról egy
kicsomagolás során láthatóan használt (feltépett, leragasztatlan belső csomagolás, koszos talpgumik) példányt. Ettől még nem akadtam volna ki, de már javított, kókányolt darab volt,
alsó részén kilógott valami gumi, így nem volt összepattintva, oldalt kivilágítottak a LED-ek.
Működni működött, azt nem tudom, hogy a panel a javítás során belekeveredett kosztól volt
foltos, vagy alapból ilyen. Visszavittem másnap, vissza is kaptam a pénzt, de játszották az eszüket. Aztán, ha bedöglik majd kitalálják, hogy nem javítják, mert már macerálva volt a készülék. Előttem adtak el egy kirakati LG-t teljes áron. És az MM a jobbak közé tartozik.
Magyarországon ezen felül nem ajánlok semmi elektronikai árut venni: tapasztalatom szerint használt, kirakati, bontott/újracsomagolt termékeket forgalmaznak másodkézből,
ez a TV-kre hatványozottan igaz. Legjobban az bosszant, hogy teljesen hülyének néznek. Tescoban, Euronicsban nem veszek már semmit, szintén bontott szemetet árulnak, az Euronics meg még kamuzik is.
Nem tudom már honnan szerzek TV-t.