ghepard Creative Commons License 2016.11.23 0 1 40203

Mondjuk a technikám már olyan 1, másfél év után elég rendben volt, már nem javult azt hiszem, persze csiszolódott azért vélhetően. Hát igen, 60 évesen kezdtem - de bevallom akkor nem hittem, hogy ennyire feljavulatok - a legjobbak fölé. Igen, az öregedéssel semmit nem lehet tenni, csak lassítani. Nos az a másik, amit említesz - na az kulcs lehet szerintem is. Mert írtam már itt is talán - én valami olyan teljesítményt tűztem ki lelki szemeim elé, amit azt hittem akkor, hogy sose fogom tudni elérni. Hogy megpróbálom elérni a legjobb teljesítmények kétszeresét, mégpedig helyből. Ez így kb 240%-al lenne jobb teljesítmény, mert nekifutással hozzá lehet tenni kb 44%-ot a teljesítményhez. Ezért, ha tartom magamban a célt, akkor vinni fog előre. Na úgy néz ki, hogy ezt a célt megkedveltem valahogy és most már nem is néz ki teljesen lehetetlennek. Gyakorlatilag semmi se tud megállítani, hogy kimenjek minden hétvégén (már oda az út is göröngyös, kb 5 és fél km), hogy ledobjam az adagomat szombaton, vasárnap és juniustól hétfőn is, mert szabin vagyok). Ez borzasztó mentális erőt ad hosszútávon is és úgy gondolom, hogy ez nagyon sokat segít a picik ellen is.

 

Én úgy fogalmaznék, hogy erre talán mindenki képes - csak a bibi az, hogy nem akar képes lenni rá - tehát megintcsak ott vagyunk, hogy ez is fejben dől el........

Előzmény: Marobert1 (40201)