GamesJr Creative Commons License 2016.11.21 0 0 7591

Sziasztok,

Utolsó pillanatban írok de hátha még valaki erre jár egy hasznos válasszal. Külföldre megyénk és szeretnénk snorkelingezni. Vettük régebben decathlon-ban szemüveget és pipát, próbáltuk nem a legolcsóbban megúszni hogy tartósabb legyen, viszont az én véleményem szerint az én középkategórás és az ismerősöm némileg drágább szemüvege is egy kalap szar volt. Mikor Thaiföldön kint egy befizetett turára mentünk és kaptunk ilyen feketegumis jól elhasznált felszerelést, ami tényleg nem volt újnak nevezhető az lényegesen jobb élményt biztosított. Ezek a decathlon-osok kb fél perc után elkezdték engedni a vizet (a pipa még türhető is volt).

A kérdés az, hol kéne szemüveget venni? Mennyiért lehetne egy olyat amit évente nyáron párszor használunk és ha nem is a legdrágább de mégis ér valamit, mert a mostani kb kukába való. Ha nézünk valamit akkor mit kell megnézni rajta? Mert még ha fel is próbálom egy áruházban, ha nem nyomom víz alá a fejem nagyon nem tudom meg hogy mennyire zár. Amennyit tudtam azt az előzőleg vásárolttal is megpróbáltam letesztelni.

Előre is köszi a válaszokat.

Üdv,

Gyuri