W0l4ND Creative Commons License 2016.11.16 0 0 625

Szia HaTommy! Koszonom a gyors valaszt!

B@sszuskulcs, tenyleg olyan, mintha ugyanazt az autot vettuk volna meg, mert a klimam nekem se megy, de egyenlore nem tudom mi a baja... Lehet, hogy nalam is huto problema. :D

Ezzel a ringatozassal futok meg par kort. Ezek szerint ez ilyen tipus. Megnezetem amit irtal, aztan korbe nezek, hogy mit lehet kapni a dologhoz illetve mit irnak a kulfoldi forumokon. En UK-ben vagyok, hatha itt konyebb hozzajutni az extra alkatreszekhez. Mar basszus vettem egy Haynes-es szerelesi utmutato konyvet is az autohoz, ami a borito szerint "All models" de ugy fest, hogy amcsi a konyv, mert az all models csak a benzines kiviteleket takarja. Egyik dizel model sincs benne... Gondolom a futomu es egyebek egyeznek, de a dizelmotorokrol semmi. Ha valakinek segit, akkor szivesen megosztok infot a konyvbol.

Az erzekelovel meg nem tudom mi lesz... Ez a lehuzos megoldas egyszerunek tunik... :D Foleg ha a szerelo pont olyan tipusu szurot tett bele, amelyiket az auto nem szereti. Kiderul mit tudok azzal kezdeni, aztan majd jol megosztom a tapasztalatokat! :)

Koszi a stabilizalo kar linket, megfontolom. Azon gondolkodom, hogy azzal egyutt kicserelem a lengescsillapitokat is ilyenekre:

http://www.autoanything.com/suspension-systems/61A5657A0A0A1795985.aspx

 

Ezt ajanljak a legtobb forumon meg itt is jokat irnak rola. Hatha a 2 egyutt mar nagyreszt megszunteti a himbalast. :)

A valto olajcsere azert erdekel mert vlki azt mondta, hogy szinte szet kell kapni hozza a valtot. Amennyibben nem igy van, ugy a difivel egyutt azt is megcsinaltattnam. Az viszont jo hir, hogy a valto is Merci.Nemi bizalommal tolt el. Hoszabb tavra tervezek a kicsikevel, azert a sok szenvedes... :)

Amugy o lenne az! :)

Előzmény: HaTomy (622)