Carspray Creative Commons License 2016.11.13 0 0 15610

Milyen bázissal szoktál egyébként dolgozni? Én Mobihel-lel. Itt a videót nézve nekem olyan kételyem van ezzel a szisztémával kapcsolatban hogy

1: 2k hígító oké mert lassú, de az csak nem abba való.... inkább lassú bázis hígítót kérek 

2: 1:1-es hígítást ír hozzá.... tehát dupláját mint amit a rendszer alapvetően kívánna.... egy amúgyis problémásan takaró ezüstnél, duplájára hígítva az életben nem takarnám le a flekket kikopást stb (persze az lenne az optimális ha olyat nem kéne letakartatnom :DD) 

3: ez a rengeteg ködölős vékony sor nekem csak egy csúnya rapcsos-rücskös valamit eredményez

 

Tehát én így csinálnám: lassú bázis hígítóval, az alap (2:1-es) hígítással, folt letakartatás, majd hozzá még lassú hígító és úgy megcsinálni a szín átmenetet..... rossz elképzelés?

Párszor fújtam már hozzá ajtót-sárvédőt a másik elemhez eddig nem volt gondom ezzel a ködöléssel olyan nagy...... voltak jobbak-rosszabbak stb..... de most volt egy elemen belüli ködölésem ami nagyon rossz lett és gondoltam feldobom itt a témát hátha hallok valami koncepciót-tippet-trükköt-elképzelést amiből egy kicsit lehet mazsolázgatni, át venni ezt azt....... Mert ha végülis belegondolok így csináltam ezelőtt a hozzáfújásokat is ahogy fentebb írtam..... csak ezt az elemen belüli ködöt csináltam elejétől hígabbal, messzebbről, kevés anyaggal.....nem is lett jó :D 

Előzmény: fatyú (15609)