faki Creative Commons License 2016.11.06 -1 0 2406

Nem tudom, hogy ezt valami személyes beállítás befolyásolja-e, de jó ideje nálam és a fórumok tanulsága szerint másnál is úgy működik az ebay.com, hogy a "US Only"-t választva bekerül a címsorba a "&LH_PrefLoc=3" rész és csak az európai aukciókat listázza (Európát választva meg az amerikaiakat...). Kipróbáltam Chromium és Firefox esetén, teljesen alap beállításoknál, mindenféle bejelentkezés nélkül is ez van. Amit most linkeltem keresés, nekem 46, kizárólag EU-s lejárt aukciót ad az elmúlt 3 hónapból, amiknek az eladási ára 180e Ft alatt volt. Belekerült két tartozék is, ill. az elején az olcsóbbaknál szerepel a leírásban valami kisebb hiba vagy hiányosság. Találomra megnéztem pár aukciót, mindegyik "Item location"-ja megegyezett a listában jelzettel, zömmel angol, német, francia, de akad holland, ír szlovén is... A legdrágábbak közül pár, a jellemzően kb. 25-30 GBP-s postával együtt már kicsit átlépték a keretedet.

 

Lehet az angol oldalon is nézni, itt a szűrő jól van írva és belekerül pár, a .com-on nem listázott darab, így mindenki boldog lesz VÁM, ÁFA nélkül...

 

Előzmény: Törölt nick (2404)