Törölt nick Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 493

Elnezest, a "nikket" nick-nek kell irni helyesen. Ez reszemrol nem szoszalhasogatas, hanem szerintem valaki szandekosan csinal ugy, mintha nem tudna ezt a naic-ot meg nickomot amiket ideztem. Ezek nem elutesek, rendszeresen igy hasznalja es nem tudatlansagbol. Van egy nick akivel tobbszor " beszelgettem" egy masik topikon es a szohasznalatai alapjan ugy iteltem meg, hogy O is Te vagy. Azt gondolom nem teljesen korrekt neha amiket csinal. Az, hogy nekem ir jelzoket ugy, hogy igazandibol az sem tudja ki vagyok? - az egy dolog. De mas embereket is sertegetett, akik semmilyen okot nem adtak ra. Es en alapvetoen azt gondolom, hogy itt a forumokon arc nelkul is tisztesegesen kell viselkedni mas emberekkel.

 

Meg mindig nem vagyok biztos abban, hogy O nem Te vagy - a bocsanatot azert kertem, mert valoban nem kellett volna az "ellenseges emberek" topikban megjegyzest tennem - viszont nagyon irrital, ha valaki azt gondolja itt azt tehet, amit akar, mert ugysem ismerik...mondjuk van aki alapbol ilyen, az eletben is...

Előzmény: Törölt nick (492)