Törölt nick Creative Commons License 2016.10.16 0 0 516

Nem akarom elkiabálni, de 2 meccs után úgy tűnik nekem, hogy a DRW idén még gyengébb lesz, mint tavaly volt! Szomorú, de ez a helyzet! A rájátszás sem lesz meg most! :(