Anna Szeift Creative Commons License 2016.10.11 0 0 39635

Sziasztok!

Sok, és sok féle macskám volt eddigi életem során. Most ahol albérletben lakom, a tulajnak van egy cicája, akinek igencsak furcsa szokása van. Mivel elég soványka volt, így elkezdtem etetni, és nagyon hozzám szokott, megszeretett. Miután evett, dörgölődzve hozzám bújik, de több, tucatszor felkel, mintha élvezné, hogy újra, meg újra odadörgölheti a fejét a kezemhez, ami a fekhelyén pihen. Majd elfekszik, átöleli a kezemet, egyszer megnyalja, és utána olyan, mintha elkezdené bolhászni :O. Kutyánál tapasztaltam már ilyet, macskánál soha. Valaki találkozott már esetleg ilyennel? :D
Illetve ehhez kapcsolódik még, hogy körülbelül 5 perc után ismét felkel, megpróbál az rcomhoz is dörgölőzni, majd megharapni az orrom. Egyszer sikerült neki, de nem durván, erőszakból csinálja, hanem kb, mint amikor a kutya óvatosan a szájába fogja a gazdi kezét. Csak ő ezt az orromal akarja csinálni. Persze nem hagyom neki, de folyamatosan próbálkozik vele. Van ötletetek, hogy ez mitől lehet? Ilyet még soha nem tapasztaltam előtte egy cicánál sem! 

Előre is köszönöm a válaszokat :)