Seduxen7 Creative Commons License 2016.10.11 0 0 804

Sziasztok! az összes hozzászólást nem olvastam el, így bocsi előre is, ha valami ismert dolog kimaradt. Irtóra félek a csótányoktól, a lakásban lévő összes luk, repedés, rés be van sziloplasztozva, purhabozva. A fürdőben a szellőző záródó lamellás, az ablakokon szúnyogháló van, túlfolyók leragasztva, lefolyókban szűrő. Alattunk, felettünk nem laknak, és tudtommal lambériás lakás.. tiszta para, hogy ott mi lehet.. Szóval egyik nap valahogy mégis betévedt hozzánk egy német csótány.. Szerencsére a férjem elkapta a pohár módszerrel, és figyeltük. Beszereztünk 2 féle biokillt.. Úgy, ahogy mondom: 1 hét alatt 2x kapott biokillt, fullra ráfújva.. semmi haszna nem volt.. élte világát, szerintem még ivott is belőle. Semmi hatás.. Láttam, hogy ott a petetok a hátán, hát egyik reggelre a pohár alatt ott mászkáltak a kis csótányok.. nem hittem el, hogy a biokill nem használ. Igaz, az volt rajta, hogy késleltetett hatás.. de hát közel 1 hét után azért már kellett volna valamit használni. nem?? Aztán vettem egy chemotoxot.. 5 percen belül feküdt az egész bagázs.. Igen ám, de a chemotox úgy ér valamit, ha rájuk fújja az ember.. Ha a padlón megszárad, gondolom semmit nem ér.. Nagyon bíztam a biokillben, mert végigfújtam az egész lakást, de ezek után nem tudom, hogy bízzak e benne. Csak a tapasztalatomat szerettem volna megosztani :)  Szemezek én is ezzel a pest tech-gel-lel, de tulajdonképpen néhai kóborlón kívül nem találkoztam még. Azt hiszem mégis be fogok szerezni egyet, bár nem tudom, hogy hova kellene tenni. Nincs egy nyugodt éjszakám.. tiszta para :)))