Tibi (Mr.T) Creative Commons License 2016.10.04 0 0 22943

Nekem is a 4f az automata volt... most ugye a toyotám megint manuális és sokat megyek (nekem sok) havi 3000-et tuti... város pálya vegyese + pesti szopás is van benne nem kevés de nem b@szott földhöz lelkileg hogy most váltogatnom kell de tééééény hogy luxus márkák csak és kizárólag automatával a jók ez vitathatatlan... és én is szerettem az automatát kurv@ jó volt! apropo automata javítás... majdnem 300E km-el adtam el a kocsit... futómű probléma, porlasztó csere, egr... minden faszságot javítani kellett rajta de a váltóhoz soha de soha nem kellett nyúlni hibátlan volt...előző tulaj is cserélte az olajat benne én is ....ez a lelke szerintem... de amugy itthon megbízható autót hááát nem tudom én első tulajtol vettem szervizkönyves törésmentes volt... VALÓS km... és látjátok jöttek a bajok sorjában... kint mi a helyzet? hát szerintem ott is megy a nepper átbaszóshow mindenféle török arab tököm tudja milyen nepperek ott is keresni akarnak... véleményem szerint kint is szerencse kell egy TÉNYLEG jó autóhoz...

Előzmény: bigjohni (22939)