Törölt nick Creative Commons License 2016.09.28 0 0 1086

Igen, az interneten egy BRIAN interjúban olvastam, akkor mielőtt a BLACK ICE lemezt kiadták volna, illetve a studió felvétel elkészült. Ezt azóta sem találom, sem az ANGUS interjút, amiben megkérdezték tőle, mit kér ? TEÁT -mondta.-De ANGUS ne viccelj, mi készültünk, és 16 féle márkás ital van a hűtőben.-Ha van TEA, akkor csakis azt kérek.......

Ez a két interju egy oldalon volt a google keresőben. BRIAN arról beszélt, meg volt ijedve a studióban vonuláskor, de mire a 6-ik számot is felvették, megkönnyebbült: "....ez nem más, mint rock & roll....

Akkor mondta, hogy  mindig kötelező számokat írnak elő, és talán a német olimpiai stadion előtti koncerten megszavaztatta a metal újság az olvasókat, a leendő nézőket mit kérnek? Így jött össze a műsor aminek a sorrendjét is egyeztették, persze  azért lehetett pár számot a kötelezőn kívül betenni.

Ez a módszer JIMMY HENDRIX-nél is dívott, folyton a régi számokat kérték tőle, és kesergett is emiatt.

Ezek az interjúk nem találhatók, az sem, amiben MALCOLM kirúgta PHIL-t alkoholizmusa miatt, majd 2 hét múlva megkapta a behívót, hogy mehet  - mármint MALCOLM -a kórházba a bentlakásos alkohol elvonóra. És még azt is olvastam, hogy BRIAN csak úgy lehetett tag, ha elvonóra megy, és TISZTA - ezt BON halála után hozták meg, végül az egész zenekar absztinens lett, a testüket is sokat edzették, de a cigi az maradt. Ezek elég régi interjúk, de utána nézhetsz, de szerintem levették , és frissítették az oldalt. Amit lehetett mindent nyomon követtem, azt is, amikor BON halála után fel akartak oszlani, és BON apja mondta, hogy folytassák, mert a fia is ezt szeretné......

Előzmény: oszkar00 (1084)