dorcsella71 Creative Commons License 2016.09.27 0 0 3748

Mi elfogadtuk a csereként felajánlott utat, de ígértek 30 % pénzvisszatérítést.  09.22-én felhívtam őket (miután az e-mailjeimre nem válaszoltak), egymás után passzoltak át különböző telefonszámokra, majd sokadszorra sikerült beszélnem Mihálka Róberttel egy mobilszámon, aki megígérte, hogy hétfőn, azaz 09.26-án 1 órakor kezdik a 30%-osok utalását, így 4-ig mindenkinek a számláján lesz. Ma 27-e van, de még ma sincs a számlámon. Nem tartom korrektnek, hiszen mondhatta volna, hogy 2 hét múlva, 1 hónap múlva stb. tudnak utalni ilyen és ilyen ok miatt, ezt el tudtam volna fogadni, de nem, mondott egy közeli, fix időpontot, amit nem tartottak be. Mi még szerencsések vagyunk, mert az eredeti időpontban el tudtunk utazni egy minőségi szállodába minőségi ellátással, bár volt egy kis káosz, de igazából nagy kár nem ért minket, mindössze azért ragaszkodom hozzá, mert ezt ígérték. Sajnálom azokat, akik nem tudtak elutazni, vagy a reptérről küldték őket haza. Holnap ismét teszek egy kísérletet a telefonszámokkal.

Előzmény: Álmaimruhája (3747)