Eszter Farkas Creative Commons License 2016.09.27 0 0 12376

Sziasztok!! köszönöm a tanácsokat és kritikákat egyaránt. sokat jelentenek nekem. Magam még csikó vagyok 24 leszek.     magamról annyit hogy örülök ennek a forumnak sok jó ötletet lát az ember . Magam a 1995-2015 közötti időszakot gyüjtöm és készitem. Ugy kezdtem ,hogy kaptam gyári csapatokat ( molnárkát ,fodort) de ugye abban csak 11játékos volt . és cserre meg nem, +spkszor hiányoztak benne játékosok vagy hibásak voltak anevek (pl, raúlt sok helyen gonzálezként tüntetik fel stb )   kezdetként magamnak gyártottam kör meg minden nélkül kép felé a név kinyomtattam azt 1ft ossal körberajzoltam és kivágtam.  Tervem a következő amit szintén tanácsra és kritikára bocsájtok szeretném megcsinálni ezen husz év nagy klasszikus csapatait sorozatban  ( real madrid ,barca ,arsenal ftc ilyenek meg válogatottakat is bár a nagy tornák nagyjábol megvannak ami meg hiányzott elkészitettem magamnak   De van aztgondolom 120 olyan klubcsapat +60válogatott melyekböl lehetne sorozatot késziteni  bl es csapatok uefa kupás csapatok.  magyar bajnokság, külföldi bajnokságok nagy csapatai . én ezt szeretném megcsinálni magamnak és ami olyan és modositok a technikám megosztani hogy ti mit láttok benne. emlékszem ég egy román és német gombfocira vagy a bl es fradimra amit hát gombfocinak se neveztetek,vagy a boavistás hátterem azota tartok itt ahol most. Szeretnék fejlödni. és mindenki munkáját tisztelem, Ádi nagyon hiányzik. de nagyon sajnálok sok olyan ötletet mely félbemaradt vagy nem fejzödött be vannak ötleteim, pl magyar játékosok külföldön csoprtban, gerás fulham ncs ha jol tudom , liszteses werder bremen , babosos feyenoord, királyos hertha ,  fülöpös sunderland,  és még sorolhatnám, nagyon szép mindne a munkák a ráforditott idő energia tisztelendő. ezek müvek méghozzá a legjobbak. én csinálom probálom a tanácsokkal beleépitve megtalálni a stilusom hogy egy nap talán bellem is dölhessenk az olyan jo csapatok mint töletek.  várom a kritikákat a véleményeteket.  Tomi