Tatjaana Creative Commons License 2016.09.24 0 0 6

Ha már altruizmusról van szó ebben a topikban, akkor itt kell elmondjam a történetemet, mert hol máshol lenne célszerűbb segítséget kérnem, mint ahol az önzetlen segítést tették meg témául, és így azonnal látható legyen az eredmény, hogy a gyakorlatban működik-e ez az ideológia...

Hosszú évek óta zaklatnak emberek szervezett formában és senki nem tesz semmit. Már tettem rendőrségen is feljelentést, de hiába. Ez egy olyan válfaja a zaklatásnak és ellehetetlenítésnek amiről még talán nem sokan hallottatok, mert nem beszél róla a média, a hatóságok is leplezik. Minden emberi kapcsolatomat leépítik, úgymond leválasztanak rólam mindenkit, hogy elidegenítsenek majd beszervezzenek a környezetemből újabb meg újabb zaklatókat. Ezt nem tudja megvalósítani magánember! Nem tartozom vallási csoporthoz sem. Sorozatban zaklattak ki a munkahelyeimről, akadályoztak a tanulmányaimban és emberi kapcsolataimban. Az új helyre költözés nem segít, ott újra folytatják. Hangsúlyozom, nem tettem semmit amivel ezt kiválthattam volna, egyszerű átlagember vagyok. Szellemileg is ép, értelmes embernek tartom magam, az emberi kapcsolatok felé egészséges nyitottsággal. Nincs üldözési mániám, ha egy új helyre megyek, ott van alkalmam megtapasztalni az ún. normalitást, embereket akik normálisan viszonyulnak hozzám, de ha több időt eltöltök ott, akkor rövid időn belül ott is beszerveznek zaklatókat. Olyan, mintha a lakosság néhány százaléka eleve benne lenne egy ilyen szervezetben, mondjuk "állambiztonsági" ügynökhálózatban akiket mozgósítanak egy-egy ügy érdekében. Csakhogy ebben az esetben ártatlan civileket vegzálnak a teljes ellehetetlenülésig. Velem már nagyon régóta ezt teszik és úgy látszik, nem is akarják abbahagyni, de egyszerűen nem értem, hogy miért pécéztek ki. Semmi okot nem találok rá. Úgy taktikáznak, hogy a zaklatás bizonyíthatatlan maradjon, ezért többnyire pszichikai kínzást alkalmaznak. Nem akarok itt regényt írni, de akit érdekel a történet, az utánaolvashat itt: https://szervezettzaklatas.wordpress.com/

A teljes kisemmizettségbe akarnak taszítani és totálisan ellehetetleníteni! Azért fordulok a nyilvánossághoz, mert segítséget szeretnék kérni, ugyanis sehonnan sem kapok valódi segítséget. A média hallgat erről, a hatóságok nem ismerik el a zaklatás valódiságát. Persze olyanok mint különböző érdekvédő szervezetek vagy egyes különböző forrásokból finanszírozott magánérdekeltségű civil szervezetek sem érzik magukat ebben kompetensnek, elzárkóznak.

Ha valaki úgy érzi, tud információval vagy segítő szándékú hozzászólással segíteni, azt  arra kérem, ne habozzon!