Coldprof Creative Commons License 2016.09.16 0 0 841

Sziasztok, segítséget kérnék, hátha valaki találkozott a problémával. Az én ferozám karburátoros és nagyon ingadozik az alapjárat, sokszor le is áll az autó. Korábban is volt ez a hibajelenség, akkor rájöttem, hogy a - könyv szerint szolenoid tekercs- kábele nem érintkezik, néha kicsúszik, ezt javítottam, egy darabig jó is volt. Aztán újra előjött a hiba, de mostmár a kábel jól a helyén van, lehetséges e, hogy ez a tekercs a hibás, illetve, hogy lehetne megállapítani, ha nem ez a baj, akkor mi más lehet, a karburátoron a vákumcsövek és a benzinszint is rendben van. Égenföldön kerestem ilyen solenoidot, de nem találok sehol, azt se nagyon értem, hogy hogy működik:) Csatolok egy képet is, hogy egyértelmű legyen miről beszélek, a service manuálból néztem meg, hogy ez a neve

 

Másik problémám, hogy bizanytalanul billeg az autó kanyarokban, a stabilizátor szilenteket már cseréltem, kormányösszekötőket is, jó sok pénz elment rá már így is:), mi lehet még, a lengéscsillapítók okoznak ilyen problémát? Még egy ettől független hibajelenség, hogy balra teljesen kitekert kormánynál egy nagyot koppan valami az első futóműben, néztem a szervízkönyvet, hogy nem valamilyen határoló gumi hiányzik e, de látszólag minden a helyén van, bárkinek bármivel kapcsolatban van ötlete kérem írjon, köszönöm