NynfusCorporation
2016.09.14
|
|
0 0
5278
|
Üdvözletem!
Jól láttam hogy Szeged Rendező pályaudvarról elvitték a régóta tárolt Hungarokombis Ro-La kísérőkocsikat? Négy volt ott ha jól emlékszem (06, 08, 10, sajnos a negyedik nem ugrik be).
Tudja valaki esetleg hogy mi lett/lesz a sorsuk? |
|