NynfusCorporation Creative Commons License 2016.09.14 0 0 5278

Üdvözletem!

 

Jól láttam hogy Szeged Rendező pályaudvarról elvitték a régóta tárolt Hungarokombis Ro-La kísérőkocsikat? Négy volt ott ha jól emlékszem (06, 08, 10, sajnos a negyedik nem ugrik be).

 

Tudja valaki esetleg hogy mi lett/lesz a sorsuk?